www.sagasirionu.cz

Sága Sirionů

 

Arsian - první díl Ságy Sirionů

Na malém a zdánlivě bezvýznamném Mauriusu probíhaly od nepaměti četné boje a války, mezi mnoha královstvími. Ukončení zbytečných krveprolití s sebou přinesli teprve záhadní tvorové z neznámých světů. Muž a žena, jejichž moc a síla byla mimo chápání obyvatel Mauriusu. A tak netrvalo dlouho a většinu království si podmanili – začala vznikat nová říše – Arsianské království.

Arsian
 

Valion - druhý díl Ságy Sirionů

Druhý díl Ságy Sirionů nás přenáší na Sierru - zapomenutý svět, kde žijí bez pozornosti bohů rody elfů, orků, trpaslíků a lidí.

Do událostí se ponoříme na světadíle zvaném Aldron sledováním příběhů elfího prince Athrona a jeho následovníků na pouti z hlubin podzemního vězení. Budeme svědky podstaty a příčiny přeměny těchto kdysi vznešených bytostí v temné elfy.
Děj knihy nás také zavede do lidského království Valion, sužovaného útoky orků, invazí elfů a také vnitřní nejednotností a sváry.

Valion - kniha druhá
 

Narvil - třetí díl Ságy Sirionů

Třetí díl Ságy Sirionů nás opět přivádí na Sierru.

Po násilné smrti krále i vévodů a pod krutými útoky orků a služebníků temných bohů, zažívá Valion temné chvíle. Lidé jsou rozděleni a oslabeni. Bez spojenců a velení musí opustit své domovy a dát se na strastiplný ústup k východním hranicím království, ke Středoanornskému lesu. Ten je však v držení elfů, prastaré rasy, o které nikdo neví, jak se zachová.

Narvil
 

Alesie - čtvrtý díl Ságy Sirionů 

Ocitáme se v okamžiku, kdy bohové z Říše Chaosu zahájili invazi do světů Říše Středu a nekonečné zástupy démonů, vojáků a vyvolených se vrhnou do útoku. Opět nastává doba, kdy mnozí umírají, aby jejich bohové sílili, dokud i oni sami nepotkají své přemožitele.

Asirius se svými strýci po osvobození Sierry spěchají za Adrielou. Nečekané události je však donutí jejich záměr změnit.


ALESIE - čtvrtý díl Ságy Sirionů
 

Válka bohů - Rasmus

Rasmus, původem člověk, byl pozvednut mezi nesmrtelné milovanou bohyní Edoes, která ve Válce bohů padla jako mnoho jiných. Tato kniha mapuje jeho cestu mezi nejmocnější Vyvolené Říše Chaosu.

... předpokládané vydání e-booku na konci roku 2020

Válka bohů - Rasmus
 

Sianar - pátý díl Ságy Sirionů 

Dopsáno! 

... předpokládané vydání e-booku začátkem roku 2021

 
 

Válka bohů - Hereon 

... rozepsáno

 
 

Válka bohů - Marcus 

... připravuje se

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.