www.sagasirionu.cz

Sága Sirionů

 

Arsian - první díl Ságy Sirionů

Na malém a zdánlivě bezvýznamném Mauriusu probíhaly od nepaměti četné boje a války, mezi mnoha královstvími. Ukončení zbytečných krveprolití s sebou přinesli teprve záhadní tvorové z neznámých světů. Muž a žena, jejichž moc a síla byla mimo chápání obyvatel Mauriusu. A tak netrvalo dlouho a většinu království si podmanili – začala vznikat nová říše – Arsianské království.

Arsian
 

Valion - druhý díl Ságy Sirionů

Druhý díl Ságy Sirionů nás přenáší na Sierru - zapomenutý svět, kde žijí bez pozornosti bohů rody elfů, orků, trpaslíků a lidí.

Do událostí se ponoříme na světadíle zvaném Aldron sledováním příběhů elfího prince Athrona a jeho následovníků na pouti z hlubin podzemního vězení. Budeme svědky podstaty a příčiny přeměny těchto kdysi vznešených bytostí v temné elfy.
Děj knihy nás také zavede do lidského království Valion, sužovaného útoky orků, invazí elfů a také vnitřní nejednotností a sváry.

Valion - kniha druhá
 

Narvil - třetí díl Ságy Sirionů

Třetí díl Ságy Sirionů nás opět přivádí na Sierru.

Po násilné smrti krále i vévodů a pod krutými útoky orků a služebníků temných bohů, zažívá Valion temné chvíle. Lidé jsou rozděleni a oslabeni. Bez spojenců a velení musí opustit své domovy a dát se na strastiplný ústup k východním hranicím království, ke Středoanornskému lesu. Ten je však v držení elfů, prastaré rasy, o které nikdo neví, jak se zachová.

Narvil
 

Alesie - čtvrtý díl Ságy Sirionů 

Ocitáme se v okamžiku, kdy bohové z Říše Chaosu zahájili invazi do světů Říše Středu a nekonečné zástupy démonů, vojáků a vyvolených se vrhnou do útoku. Opět nastává doba, kdy mnozí umírají, aby jejich bohové sílili, dokud i oni sami nepotkají své přemožitele.

Asirius se svými strýci po osvobození Sierry spěchají za Adrielou. Nečekané události je však donutí jejich záměr změnit.


ALESIE - čtvrtý díl Ságy Sirionů
 

Rasmus - druhý díl Války bohů

Jak napovídá název série „Válka bohů“, v této knize můžeme sledovat epický střet bohů, jejich vyvolených šampionů a nesmírných zástupů následovníků ze všech ras známých i neznámých.
Příběh je vyprávěn z pohledu Rasma, obyčejného muže z mnohými opovrhované rasy lidí. Díky domnělé zradě se dostává na naprosté dno a pouze záchrana z rukou trpaslíků mu dá druhou šanci očistit své jméno. Šanci využije a my můžeme sledovat, jak kráčí na své cestě ke slávě. Vylepšuje své bojové dovednosti, učí se magii a nakonec se stává povzneseným – vyvoleným šampionem samotného boha. Není zajímavějšího příběhu, než jak se z obyčejného pěšce stane významná figura na šachovnici bojů o světy v časech, kdy bohové zapomněli na své sliby a přísahy, které dali Sianovi, tvůrci prostoru i jich samotných.

Vydáno zatím pouze jako Ebook

Válka bohů - Rasmus
 

Sianar - pátý díl Ságy Sirionů 

Pátý díl Ságy Sirionů nás zavede nejen na další nové světy, ale především do vzdálené Říše Chaosu, která v sobě ukrývá až příliš mnoho tajemství. Konečně se dozvíme, co se to vlastně stalo s bohy Chaosu a proč nebránili svá nově nabytá území v Říši Středu. Stejně tak nám bude odhalen osud Adriely, která byla do této chvíle vězněna na Ledových světech.
To první, co na Asiria ale čeká, je pomoc národu, kterému vládli jeho rodiče. Právě na Mauriu stane tváří v tvář šampionům bohyně Edefoiny, aby i oni poznali jeho probouzející se moc.

 

Ashdor - šestý díl Ságy Sirionů 

... rozepsáno

 
 

Duncan - první díl Války Bohů  

... rozepsáno

 

 

Hereon - třetí díl Války Bohů  

... připravuje se


 
 

Marcus - čtvrtý díl Války Bohů

... ve výhledu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.